• Autobuska stanica Sarajevo

    Preko Autobuske stanice, koja se nalazi u centru grada, Sarajevo je povezano sa gotovo svim gradovima u Bosni i Hercegovini, ali i sa brojnim međunarodnim destinacijama. Više

  • Autobuska stanica Istočno Sarajevo

    Autobuska stanica Istočno Sarajevo nalazi se oko 9 kilometara od centra Sarajeva i povezuje Destinaciju Sarajevo sa gradovima u BiH, te sa Srbijom i Crnom Gorom. Više

Dolasci

Dan Grad odlaska Vrijeme odlaska Grad dolaska Vrijeme dolaska Operator
Subota Travnik
03:40
03:40 Sarajevo
05:40
05:40 Centrotrans Eurolines
Subota Brčko
05:00
05:00 Sarajevo
09:50
09:50 Centrotrans Eurolines
Subota Gradačac
05:30
05:30 Sarajevo
10:15
10:15 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
05:30
05:30 Sarajevo
08:45
08:45 Centrotrans Eurolines
Subota Ulcinj
05:30
05:30 Sarajevo
16:15
16:15 Centrotrans Eurolines
Subota Zvornik
06:00
06:00 Sarajevo
09:25
09:25 Centrotrans Eurolines
Subota Pula
06:00
06:00 Sarajevo
21:40
21:40 Centrotrans Eurolines
Subota Bremen
06:00
06:00 Sarajevo
09:15
09:15 Centrotrans Eurolines
Subota Dortmund
06:00
06:00 Sarajevo
12:00
12:00 Centrotrans Eurolines
Subota Zagreb
06:30
06:30 Sarajevo
14:50
14:50 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
06:45
06:45 Sarajevo
09:50
09:50 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
06:52
06:52 Sarajevo
08:38
08:38 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
07:00
07:00 Sarajevo
10:15
10:15 Centrotrans Eurolines
Subota Amsterdam
07:00
07:00 Sarajevo
14:20
14:20 Centrotrans Eurolines
Subota Amsterdam
07:00
07:00 Sarajevo
14:05
14:05 Centrotrans Eurolines
Subota Novi Travnik
07:10
07:10 Sarajevo
09:25
09:25 Centrotrans Eurolines
Subota Banja Luka
07:45
07:45 Sarajevo
12:40
12:40 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
07:50
07:50 Sarajevo
09:25
09:25 Centrotrans Eurolines
Subota Budimpešta
08:00
08:00 Sarajevo
18:25
18:25 Centrotrans Eurolines
Subota Makarska
08:00
08:00 Sarajevo
14:45
14:45 Centrotrans Eurolines
Subota Dubrovnik
08:00
08:00 Sarajevo
14:45
14:45 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
08:05
08:05 Sarajevo
09:55
09:55 Centrotrans Eurolines
Subota Split
09:30
09:30 Sarajevo
17:30
17:30 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
10:00
10:00 Sarajevo
13:15
13:15 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
10:40
10:40 Sarajevo
12:40
12:40 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
11:45
11:45 Sarajevo
15:00
15:00 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
12:10
12:10 Sarajevo
14:10
14:10 Centrotrans Eurolines
Subota Zagreb
12:30
12:30 Sarajevo
20:55
20:55 Centrotrans Eurolines
Subota Dubrovnik
13:00
13:00 Sarajevo
19:15
19:15 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
13:00
13:00 Sarajevo
16:15
16:15 Centrotrans Eurolines
Subota Gradačac
13:45
13:45 Sarajevo
18:30
18:30 Centrotrans Eurolines
Subota Bihać
14:30
14:30 Sarajevo
21:05
21:05 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
14:30
14:30 Sarajevo
17:45
17:45 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
15:15
15:15 Sarajevo
18:30
18:30 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
15:45
15:45 Sarajevo
17:25
17:25 Centrotrans Eurolines
Subota Gradačac
15:58
15:58 Sarajevo
20:25
20:25 Centrotrans Eurolines
Subota Banja Luka
16:00
16:00 Sarajevo
20:55
20:55 Centrotrans Eurolines
Subota Split
16:00
16:00 Sarajevo
22:20
22:20 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
16:00
16:00 Sarajevo
19:15
19:15 Centrotrans Eurolines
Subota Beograd
16:00
16:00 Sarajevo
22:45
22:45 Centrotrans Eurolines
Subota Srebrenica
16:30
16:30 Sarajevo
19:55
19:55 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
16:45
16:45 Sarajevo
19:50
19:50 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
17:23
17:23 Sarajevo
20:25
20:25 Centrotrans Eurolines
Subota Pula
18:00
18:00 Sarajevo
07:40
07:40 Centrotrans Eurolines
Subota Beč
18:00
18:00 Sarajevo
07:05
07:05 Centrotrans Eurolines
Subota Tuzla
18:00
18:00 Sarajevo
21:15
21:15 Centrotrans Eurolines
Subota Beč
18:00
18:00 Sarajevo
06:50
06:50 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
18:35
18:35 Sarajevo
20:25
20:25 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
18:55
18:55 Sarajevo
20:55
20:55 Centrotrans Eurolines
Subota Travnik
19:10
19:10 Sarajevo
21:05
21:05 Centrotrans Eurolines
Subota Budimpešta
20:00
20:00 Sarajevo
06:25
06:25 Centrotrans Eurolines
Subota Ulcinj
20:00
20:00 Sarajevo
05:30
05:30 Centrotrans Eurolines
Subota Split
21:00
21:00 Sarajevo
03:45
03:45 Centrotrans Eurolines
Subota Zagreb
22:00
22:00 Sarajevo
06:00
06:00 Centrotrans Eurolines
Subota Dubrovnik
22:30
22:30 Sarajevo
05:00
05:00 Centrotrans Eurolines
Subota Bihać
23:00
23:00 Sarajevo
05:40
05:40 Centrotrans Eurolines

Odlasci

Dan Grad odlaska Vrijeme odlaska Grad dolaska Vrijeme dolaska Operator
Subota Sarajevo
06:00
06:00 Pula
21:45
21:45 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
06:00
06:00 Beograd
13:10
13:10 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
06:30
06:30 Zagreb
14:50
14:50 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
06:30
06:30 Tuzla
09:35
09:35 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
06:30
06:30 Gradačac
10:59
10:59 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
07:00
07:00 Split
15:00
15:00 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
07:10
07:10 Srebrenica
10:35
10:35 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
07:15
07:15 Dubrovnik
13:40
13:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
07:30
07:30 Bihać
14:10
14:10 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
07:30
07:30 Travnik
09:25
09:25 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
08:00
08:00 Beč
20:55
20:55 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
08:00
08:00 Beč
20:45
20:45 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
08:00
08:00 Amsterdam
15:20
15:20 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
08:00
08:00 Budimpešta
18:25
18:25 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
08:30
08:30 Tuzla
11:40
11:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
08:30
08:30 Gradačac
13:00
13:00 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
09:15
09:15 Banja Luka
14:10
14:10 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
09:15
09:15 Travnik
11:15
11:15 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
10:00
10:00 Travnik
11:50
11:50 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
10:00
10:00 Split
18:00
18:00 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
10:30
10:30 Tuzla
13:40
13:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
11:00
11:00 Vela Luka
19:40
19:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
11:30
11:30 Tuzla
14:40
14:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
12:30
12:30 Tuzla
15:40
15:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
12:30
12:30 Zagreb
20:55
20:55 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
13:00
13:00 Novi Travnik
14:58
14:58 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
13:00
13:00 Travnik
14:42
14:42 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
13:30
13:30 Bihać
20:10
20:10 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
13:30
13:30 Travnik
15:25
15:25 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
13:30
13:30 Tuzla
16:40
16:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
14:00
14:00 Travnik
15:50
15:50 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
14:00
14:00 Tuzla
17:07
17:07 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
14:30
14:30 Dubrovnik
21:00
21:00 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
15:30
15:30 Banja Luka
20:25
20:25 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
15:30
15:30 Travnik
17:30
17:30 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
15:30
15:30 Zvornik
19:00
19:00 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
15:35
15:35 Tuzla
18:40
18:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
16:00
16:00 Tuzla
19:10
19:10 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
17:00
17:00 Dortmund
22:25
22:25 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
17:00
17:00 Hamburg
19:25
19:25 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
17:00
17:00 Tuzla
20:10
20:10 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
17:00
17:00 Gradačac
21:35
21:35 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
17:30
17:30 Travnik
19:20
19:20 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
18:00
18:00 Tuzla
21:10
21:10 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
18:00
18:00 Pula
07:45
07:45 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
19:00
19:00 Travnik
20:45
20:45 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
19:00
19:00 Ulcinj
05:25
05:25 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
20:00
20:00 Budimpešta
06:25
06:25 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
21:00
21:00 Split
04:30
04:30 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
22:00
22:00 Zagreb
06:00
06:00 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
22:15
22:15 Makarska
04:50
04:50 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
22:30
22:30 Dubrovnik
05:10
05:10 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
23:00
23:00 Bihać
05:40
05:40 Centrotrans Eurolines
Subota Sarajevo
23:00
23:00 Travnik
01:00
01:00 Centrotrans Eurolines

Preporučeni smještaj

Preporuke za najam vozila